Aktuális

 Kedves Szülők!

A leendő első osztályosok névsora

 ITT tekinthető meg! 

Sulibarátkozó a Kassában

Következő időpont: április 19. 17.15-18.00

Eseménynaptár

H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5

Ebédbefizetés

2018. 04 05.
6
7
8
9
10
11
12

Ebédbefizetés

2018. 04 12.
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Munkaszüneti nap

2018. 04 30.

Kézilabda felkészülési mérkőzések

Iskolánk fiú kézilabda csapatai (2005-ös, 2004-es és 2003-as születésű korosztályok) felkészülési mérkőzeseket vívtak október 30-án délután az FTC lány csapataival (edző: Őze Beáta).

Az eseményen készült fényképek:

img_2141
img_2141 img_2141
img_2142
img_2142 img_2142
img_2146
img_2146 img_2146
img_2147
img_2147 img_2147
img_2148
img_2148 img_2148
img_2151
img_2151 img_2151
img_2152
img_2152 img_2152
img_2153
img_2153 img_2153
img_2154
img_2154 img_2154
img_2155
img_2155 img_2155
img_2158
img_2158 img_2158
img_2162
img_2162 img_2162
img_2163
img_2163 img_2163
img_2168
img_2168 img_2168
img_2171
img_2171 img_2171
img_2173
img_2173 img_2173
img_2174
img_2174 img_2174
img_2175
img_2175 img_2175
img_2177
img_2177 img_2177
img_2178
img_2178 img_2178
img_2180
img_2180 img_2180
img_2181
img_2181 img_2181
img_2184
img_2184 img_2184
img_2185
img_2185 img_2185
img_2186
img_2186 img_2186
img_2189
img_2189 img_2189
img_2190
img_2190 img_2190
img_2191
img_2191 img_2191
img_2192
img_2192 img_2192
img_2194
img_2194 img_2194
img_2197
img_2197 img_2197
img_2198
img_2198 img_2198
img_2199
img_2199 img_2199
img_2200
img_2200 img_2200
img_2203
img_2203 img_2203
img_2204
img_2204 img_2204
img_2205
img_2205 img_2205
img_2207
img_2207 img_2207
img_2209
img_2209 img_2209
img_2210
img_2210 img_2210
img_2211
img_2211 img_2211
img_2216
img_2216 img_2216
img_2218
img_2218 img_2218
img_2219
img_2219 img_2219

Telizsák kupa

2003-as csapatunk a 3. helyezésért vívott mérkőzésen a 2012-es ERIMA bajnokság győztesét verte meg. Így lett 3. Csapatuk legjobb játékosa Juhász Levente (3. c) lett.

2004-es csapataink első mérkőzéseiket játszották. Egy-egy vereség után a következő ellenfelet már legyőzték! A 3. helyért egymás ellen játszottak. A csapatok legjobbjai: Morvai Tamás (3. c). és Sarkadi Botond (2. c).

Vladár István

Az eseményen készült fényképek

Beszámoló az eseményről az FTC-PLER honlapján

Kerületi úszóverseny 2014

A kerületi úszóversenyen elért eredményeink:

7-8. évf.:

fiú váltó: Járomi Márk, Kovács Richárd, Tari Richárd (8. c), Sikos Balázs (7. b) III. helyezés


mellúszás: III. h.: Fecske Laura (7. c), III. h.: Tari Richárd

hátúszás: III. h.: Fecske Laura

 

5-6. évf.:

hátúszás: VI. h.: Jónás Csilla (6. c)

 

3-4. évf.

gyorsúszás: IV. h.: Szabó Barnabás (4. b)

hátúszás: III. h.: Szabó Barnabás (4. b)

fiú váltó: Szabó Barnabás, Füleki Ádám (4. b), Pap Barnabás (3. c), Morvai Tamás (5. c) VI. helyezés

 

1-2. évf.:

mellúszás: I. h.: Váczy Zsófi (2. c)

hátúszás: II. h.: Váczy Zsófi (2. c)

 

 

hátúszás: III. h.: Szücs Anna (2. c)

gyorsúszás IV. h.: Szücs Anna (2. c)

 

mellúszás: V. h.: Pataki Emma (2. a)

mellúszás: III. h.: Járomi Benjámin (2. c)

gyorsúszás: III. h.: Járomi Benjámin (2. c)

 

Kerületi úszóverseny

csapat I. helyezés: 6. c - Járomi Márk, Kovács Richárd, Váradi Dominik, Tari Richárd


mellúszás: III. h.: Fecske Laura (5. c), IV. h.: Váradi Dominik


gyorsúszás: I. h.: Gábor Ronett (5. c), IV. h.: Váradi Dominik


hátúszás: I. h.: Gábor Ronett, IV, h.: Fecske Laura, VI. h.: Járomi Márk


pillangóúszás: VI. h.: Tari Richárd

 

fecskelaura
fecskelaura fecskelaura
gaborronett
gaborronett gaborronett
jaromimark
jaromimark jaromimark
szucsjanos
szucsjanos szucsjanos
taririchard
taririchard taririchard
varadidominik
varadidominik varadidominik

Kerületi úszóverseny 2013

IV. KORCSOPORT

gyorsúszás váltó: I. helyezés: 7. c - Járomi Márk, Kovács Richárd, Tari Richárd; 8. c - Fecske Krisztián

mellúszás (egyéni): I. helyezés: Fecske Krisztián (8. c)

 

 

További eredmények:

Mell- és pillangóúszás: I. helyezés: Gábor Ronett (6. c)

Hátúszás: III. helyezés: Jónás Csilla (5. c)

Gyorsúszás: III. helyezés: Szabó Barnabás (3. b)

 

 

Kerületi magasugróverseny

A kerületi magasugró versenyen Váczi Milán I., Vasvári Zsolt és Szász-Fejér Anna III., Huszár Dorina IV. helyezést ért el.

 

Kerületi szertornaverseny

Iskolánk alsó és felső tagozatos fiú és lány csapatai egyaránt az I. helyet szerezték meg.

A csapatok tagjai:

Fiúk I-II. korcsoport: Takács Benedek 2. c, Szajkó Dániel 3. c, Szilványi Olivér 3. c, Bajnóczi Kristóf 4. a, Mészáros Erik 4. c, Radics Baltazár 4. c

Fiúk III-IV. kcs.: Dévay Benedek 5. c, Mihály Norbert 5. c, Soós Roland 5. c, Bajnóczi Domicián 8. a, Boros Dávid 8. a, 

Egyéniben: Boros Dávid I., Németh Norbert II., Bajnóczi Domicián III., Soós Roland IV., Dévay Benedek V., Takács Bendek VI.

Lányok I-II. kcs.: Mamira Luca 2. c, Barna Virág 3. c, Ruzsom Brigitta 3. c, Auer Nikolett 4. c, Pusztai Bianka 4. c, Teszkó Csenge 4. c

Lányok III-IV. kcs.: Németh Noémi 5. c, Kátai Rebeka 7. c, Szokol Dóra 7. c, Pánczél Viktória 7. c, Récze Renáta 8. a, Sinka Virág 8. c

Egyéniben Barna Virág I., Németh Noémi II., Auer Nikolett és Mamira Luca IV., Récze Renáta V. helyezett.

p1070458
p1070458 p1070458
p1070459
p1070459 p1070459
p1070460
p1070460 p1070460
p1070461
p1070461 p1070461
p1070462
p1070462 p1070462
p1070463
p1070463 p1070463
p1070465
p1070465 p1070465
p1070466
p1070466 p1070466
p1070467
p1070467 p1070467
p1070470
p1070470 p1070470
p1070471
p1070471 p1070471
p1070472
p1070472 p1070472
p1070474
p1070474 p1070474
p1070477
p1070477 p1070477

Kerületi szertornaverseny 2015

Iskolánk felső tagozatos fiú csapata az I., alsó tagozatos fiú csapata a II., alsó tagozatos lány csapata a III. helyet szerezte meg.

A csapatok tagjai:

Fiúk I-II. korcsoport: Pap Barnabás, Pelyhe Botond, Tar István (3. c), Varga Norbert (3. b), Cservenák Géza (4. a), Dobrosi Máté (4. c)

Egyéni összetett versenyben: Pap Barnabás: V. helyezett

Fiúk III-IV. kcs.: Szilványi Olivér (5. c), Bajnóczi Kristóf (6. a), Mészáros Erik (6. c), Dévay Benedek, Mihály Norbert (7. c)

Egyéni összetett versenyben: Bajnóczi Kristóf: III. helyezett, Mészáros Erik, Mihály Norbert: IV. helyezett

Lányok I-II. kcs.: Trepák Beáta Valentina, Radics Míra, Pócz-Nagy Hanna (3. b); Lakatos Dorottya (4. a), Buzgó Barbara (4. b;) Regdony Lara, Mamira Luca (4. c)

Egyéni összetett versenyben: Mamira Luca V., Németh Noémi VI. helyezett.

Kerületi szertornaverseny 2016

Iskolánk alsó és felső tagozatos fiú csapata egyaránt az I., alsó tagozatos lány csapata a II., felső tagozatos lány csapata a IV. helyet szerezte meg.

A csapatok tagjai:

Fiúk I-II. korcsoport: Hegedűs Péter (1. c), Kovács Bence (2. c), Néveri Dávid (2. c), Vas Kolos (3. c), Pap Barnabás, Tar István (4. c), Varga Norbert (4. b)

Fiúk III-IV. kcs.: Szilványi Olivér (6. c), Bajnóczi Kristóf (7. a), Mészáros Erik (7. c), Mihály Norbert, Rafael Ronaldo (8. c)

 

Lányok I-II. kcs.: Radics Míra, Pócz-Nagy Hanna (4. b), Ittzés Lívia (3. a), Radics Petra (2. c), Csendes Anna (3. b), Nagy-Pál Janka (3. b)

Lányok III-IV. kcs.: Németh Noémi (8. c), Mamira Luca, Regdony Lara (5. c), Buzgó Barbara, Bodrogi Alexandra (5. b), Teszkó Csenge (7. c)

 

Klauzál-kupa országos amatőr táncverseny

A Kassa Fit-Dance csapatának eredményei:

 

Láng Viktória (1. b) I. hely

Kakas Szilvia - Pacher Blanka (4. a) duó: I. hely

Teszkó Csenge - Pusztai Bianka (4. c) duó: I. hely

Horváth Hanka (Brassó Utcai Ált. Isk.): II. hely

Paksi Tímea (Brassó Utcai Ált. Isk.): III. hely

Koponyás Laura (3. c): IV. hely

Anitic Glória (1. b): IV. hely

Interaktív

Statisztika

7664604
Ma
Tegnap
Összesen
169
6229
7664604

Facebook